Hakkımızda

Safranbolu Bedirbey Konak Otel

Deva Grup

Hakkımızda


2004 yılında Deva Medikal San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurulan firmamız eczane, veteriner, medikal, güzellik merkezlerine ve ayaktan tedavide kullanılan tüm raporlu ürünlerin toptan ve perakende satışıyla sektörde kendini ispatladıktan ve aranan bir marka olduktan sonra diğer iş kollarında da siz saygıdeğer müşterilerimizin vermiş olduğu güven ve güç ile ilerlemeyi hedef alarak Safranbolu’da turizm sektörüne BEDİRBEY KONAKLARI olarak temellerini atmış bulunmaktadır.


Tarihi konak (otel) işletmeciliği yanı sıra restoran ,düğün salonu ve kahvaltı salonu olarak da hizmetlerini vermeye başlamıştır. Firmamız sağlık sektöründe olduğu gibi satın alma,pazarlama,satış sonrası hizmetler ve lojistik destek alanlarında organize olmuş kadrosunun yanı sıra turizm sektöründe de eğitimlerini almış eğitimli hizmet sunan uzman kadrosuyla beraber bölgede saygın,öncü ve güvenilir bir firma olma yolunda ilerlemeyi hedef almış bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Ekip çalışmasının gücünden yola çıkarak insanların yaşam kalitelerini arttırmak, ülkemizde sağlık ve turizm sektöründe lider şirket olma yolunda gerekli gayreti göstermektedir.


Misyonumuz

Deva Medikal ve Bedirbey Konakları olarak; hızla gelişen sağlık ve turizm sektöründe, ‘Uzun vadeli, kalıcı, müşteri memnuniyetini esas alan, “profesyonel hizmet anlayışından ve kaliteden ödün vermeyen” bir anlayışla alanında lider olmayı hedefleyen bir misyona sahiptir.


Değerlerimiz

Şirketlerimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve şirketlerimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir; Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz.


Gücümüz, dayanışma, takım ruhu ve müşterilerimizdir.

Biliyor muydunuz?

Safranbolu'nun, ülkemizde bulunan yaklaşık 50.000 kadar korunması gerekli tescilli kültür ve tabiat varlığının yaklaşık 1.500’üne ev sahipliği yaptığınız biliyor muydunuz?

Safranbolu